Hoşgeldiniz  

”Hacıbektaş’ta Hayvan Bakım Evi Yok” Yalanı Ortalığı Karıştırdı!

MS | 06 Mart 2021 | Güncel, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

”Hacıbektaş’ta Hayvan Bakım Evi Yok” Yalanı Ortalığı Karıştırdı!

”Hacıbektaş’ta Hayvan Bakım Evi Yok” Yalanı Ortalığı Karıştırdı!

 

Bir sosyal medya sitesinden Nihal Erkoç isimli kullanıcının ”Sürekli toplanan köpekler nerede? Hacıbektaş ilçesinde bakımevi yok! Kısırlaştırma yok! Köpekler toplanıyor! Köpekler nereye ATILIYOR!  şeklindeki  paylaşımının ardından Hacıbektaş Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından ilçemizde bulunan bakım evinin, ameliyat merkezinin ve ekipmanlarının fotoğrafları paylaşıldı.

Hacıbektaş Belediyesinin Kamuoyuna saygıyla duyurulur başlıklı açıklamada; ”Bir kaç gündür Hacıbektaş’ta bir kişi tarafından Sokak canlarımız ile ilgili Belediyemiz hakkında art niyetli ve yalan yanlış bilgiler paylaşılmaktadır. Hacıbektaş Belediyesinin bünyesinde Hayvan Bakımevi ve tedavi kliniği bulunmaktadır. Ayrıca Belediyemiz bünyesinde tam zamanlı veteriner hekim çalıştırılmaktadır. Lütfen bu şekilde paylaşım yapanlara inanmayınız. Bilgi almak isteyen tüm dostlara bilgi vereceğimizi bildirir saygılarımızı sunarız.” ifadeleri kullanıldı.

Bilindiği üzere Hacıbektaş Hayvan Bakım Evi 2 Ekim 2020 tarihinde zir mahallesi bengiler mevkiinde Hacıbektaş Kaymakamı Kübra Kurtoğlu’nun da katılımıyla hizmete açılmıştı. Açılış töreni ve konuşmaları Hacıbektaş Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanmıştı.

2 Ekim 2020 Hacıbektaş Hayvan Bakım Evi Açılış Töreni

 

  Kaynak: Haber Hacıbektaş

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Sosyal Hesaplar

© 2021 Haber Hacıbektaş Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.