Hoşgeldiniz  

Hacıbektaş’ta Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor

MS | 05 Kasım 2021 | Güncel, Tüm Manşetler A- A+

Hacıbektaş’ta Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor

Hacıbektaş’ta Asfalt Serim Çalışmaları Devam Ediyor

 

Hacıbektaş Belediyesi kendi öz kaynaklarını kullanarak Savat Mahallesinde başlattığı asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok daha önce yaptığı açıklamada, ”Çok yakın zamanda da Hacıbektaş Belediyemiz tarihinde ilk defa kendi öz kaynaklarıyla 1.000.000tl (Bir milyon ) TL yi bulacak Yol çalışmalarına başlanılacaktır.” ifadelerini kullanmıştı.

Savat Mahallesinde asfalt yapılan alanlar ; Çelikbilek Sokak, Ahmet Taner Kışlalı Sokak, Otmanbaba Sokak ve 103 Evler ara yollarının tamamı, Kartal Meydanından Halk Eğitim Merkezi önünden Aşık Mahzuni Şerif Caddesine çıkan yol ve Bakıbağı Caddesi olarak sıralansa da programın dışında da bazı alanlara serim yapıldığı gözlemleniyor.

Yetkililerden aldığımız bilgiye göre TOKİ bölgesindeki, eski HEY Tekstil fabrikası ve Sadık Altınsoy’un evinin arasındaki TOKİ sakinlerinin sık kullandığı bağlantı yolu da bu çalışmalar çerçevesinde asfaltlanacak.

Asfalt serim çalışmalarını yerinde takip eden Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, 2022 yılı sonuna kadar Hacıbektaş’ta Asfaltla ilgili bir sorunumuzun kalmayacağını ifade edip, kendi mahallesi olan Zir Mahallesi sakinlerine de az daha sabırlı olmalarını rica etti.

Kaynak: Haber Hacıbektaş

 

Etiketler: ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

Sosyal Hesaplar

© 2021 Haber Hacıbektaş Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.